Dzieci Dziadkom i Pradziadkom Mikołajki

10 grudnia ( w najbliższą sobotę)  Koło Gospodyń Wiejskich w Kościelisku organizuje Mikołajki  dla seniorów z naszej wsi.
Wraz z dziećmi z klas I-III SP w Kościelisku Gospodynie przygotowały ręcznie robione prezenty, które zostaną wręczone babciom i dziadkom 10.12.2016 w Domu Ludowym w Kościelisku. Wieczór mikołajkowy rozpocznie się o godz. 15.00.
W programie, oprócz wręczania upominków, dzieci wystąpią w świątecznym przedstawieniu. Planowane jest również wspólne, rodzinne kolędowanie i jak co roku, zapewniona będzie niezwykła atmosfera świąteczna w gronie ukochanych babć, dziadków i pradziadków.
Impreza jest zorganizowana w ramach pojektu "Aktywne Gospodynie w Gminie Kościelisko", przy wsparciu finansowym Gminy Kościelisko.

Zapraszamy!!!