Promocja książki " Twardy jak Skała, silna jak halny "

06.11.2021|godz. 18:00|Dom Ludowy w Kościelisku|

Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko zaprasza na promocję książki Bartłomieja Jureckiego pt. „Twardy jak skała, silna jak halny. Portrety polskich górali” oraz spotkanie z autorem i bohaterami książki.

Spotkanie odbędzie się już w najbliższą sobotę - 6 listopada, o godzinie 18.00 w Domu Ludowym w Kościelisku.

Książka miała premierę 27 października. Na propozycję spotkania się premierowo w Domu Ludowym w Kościelisku, autor odpowiedział tak:
„W Kościelisku narodził się pomysł stworzenia tego projektu i wiedziałem, że to właśnie tu musi odbyć się pierwsze spotkanie promujące książkę.
Mieszkam tu od kilku lat i mogę śmiało powiedzieć, że dla mnie to góralska stolica Polski.
To tu na co dzień możemy obserwować prawdziwą kulturę i pielęgnowanie tradycji.
To miejsce magiczne a tę magię tworzą ludzie.”

Szczególne zaproszenie kierujemy do bohaterów książki i ich rodzin!

Wydawcą książki jest Wydawnictwo SQN Sp. z o.o. Sp. k. Książkę będzie można nabyć podczas spotkania :)
Szczegóły znajdziecie Państwo na plakatach oraz w mediach społecznościowych naszego ośrodka.
Wstęp wolny! Bądźcie z nami.