Konkurs MOJA MAMA W OBIEKTYWIE

Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej | Kościelisko, ul. Nędzy-Kubińca 76

do 18.05.2020

Już niebawem Dzień Mamy!

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież szkolną z Gminy Kościelisko do udziału w konkursie MOJA MAMA W OBIEKTYWIE - konkurs fotograficzny, ukazujący mamę w codziennym życiu.

Do tej pory konkurs z okazji Dnia Mamy organizowany był przy okazji Majówki w Dzianiszu i przybierał formę konkursu plastycznego. W tym roku, w związku z zaistniałą sytuacją, musimy radzić sobie online. Kto wie, może konkurs fotograficzny zostanie już z nami na stałe?

Przygotowaliśmy dla Was wspaniałe nagrody! Nagroda główna to aparat Instax mini 9 (dla pierwszego miejsca w dwóch ocenianych przez Jury kategoriach).
Przyznana zostanie również nagroda publiczności, na podstawie głosowania internetowego - zapraszamy do oddawania głosów na swoich faworytów już od wtorku 19 maja 2020 r.

Regulamin i dokumenty do pobrania

Zachęcamy do wspólnej zabawy!