Jesienne Impresje- wystawa obrazów Magdaleny Gądek

Wystawa czynna:

13.10.2020- 11.12.2020 | dni robocze 9:00- 16:00
Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko | ul. Nędzy- Kubińca 76

Już od 13 października w sali wystawowej Gminnego Ośrodka Kultury Regionalnej Kościelisko można zobaczyć nową wystawę! Tym razem gościmy obrazy Pani Magdaleny Gądek.

Serdecznie zapraszamy!

Bądźcie z nami!

Magdalena Gądek jest rodowitą zakopianką, której korzenie mają odzwierciedlenie w jej twórczości. Rysunki wzorowane są na stylistyce retro z humorystycznym podejściem do życia. Inspiruje się latami 20-tymi oraz 50-tymi XX wieku. Rysuje człowieka w ruchu, łapiąc w energicznej kresce moment chwili. Z wykształcenia jest architektem oraz artystą-plastykiem, absolwentką Politechniki Krakowskiej, Wydziału Architektury i Urbanistyki. Kontynuowała studia w Hiszpanii na Wydziale Architektury i Wydziale Sztuk Pięknych w Walencji. Studia ukończyła w 2009 roku, dyplomem "łączonym" Politechniki Krakowskiej i Politechniki w Munster w Niemczech. Obecnie zawodowo łączy projektowanie użytkowe z pracą artystyczną.