Obiekty noclegowe

Apartamenty

Apartament Giewont Lux - Sauna i Basen

Nędzy Kubińca 206A 34-511, Kościelisko

Apartament Giewont Lux – Sauna & Basen jest niezwykle uroczy, barwny i ze szczegółami zaprojektowany. Regionalny charakter wnętrz połączony jest z nowoczesnym wyposażeniem kuchni i łazienki. Wielkość apartamentu to 53m2.
Apartament dysponuje balkonem z pięknym widokiem na ogród i góry, m.in. Giewont.
W apartamencie znajdują się:
- sypialnia na antresoli z podwójnym łóżkiem małżeńskim,
- salon z bardzo dużą rozkładaną sofą,
- ława,
- łazienka z prysznicem,
- stół z 6 krzesłami,
- aneks kuchenny z wyposażeniem,
- kominek na drewno,
- pokoik dla dzieci na antresoli z podwójnym łóżkiem (skośne wejście),
- szafy i schowki,
- parking podziemny,
- dostęp do basenu i sauny.
W salonie znajduje się telewizor z płaskim ekranem oraz dostępem do wielu programów, w bardzo dobrze wyposażonej kuchni czajnik, ekspres do kawy, zmywarka, lodówka, piekarnik i płyta elektryczna. Na miejscu znajduje się też pralka.
Na wyposażeniu jest łóżeczko turystyczne dla dziecka, fotelik do karmienia, suszarka, odkurzacz i żelazko wraz z deską do prasowania.
W wolnej chwili można zrelaksować się w ogrodzie lub na tarasie albo popływać w krytym basenie, czy odpocząć w saunie. W okolicy panują świetne warunki do uprawiania narciarstwa i turystyki rowerowej. Apartament udostępnia dla Gości przewodniki turystyczne oraz gry planszowe.

Apartament Giewont Lux – Sauna & Basen zlokalizowany jest 2,4 km od Jaskini Mroźnej, około 2,5 km od Doliny Kościeliskiej i 3,7 km od wyciągu krzesełkowego Butorowy Wierch.
Apartament Giewont Lux – Sauna & Basen znajduje się 115 km od lotniska Kraków-Balice.

Z autentycznych opinii naszych Gości wynika, że to ich ulubiona część miasta Kościelisko.

• Łazienki w pokojach Łazienki w pokojach
  • WiFi WiFi