Obiekty noclegowe

Domki

Domek drewniany "Jaś i Małgosia"

ul. Sywarne 51e 34-511, Kościelisko

Domek drewniany z przepięknym widokiem na Tatry, położony w zacisznym miejscu co daje idealne warunki do wypoczynku dla rodzin oraz osób ceniących komfort i spokój. Domek dwupoziomowy w stylu góralskim podzielony jest na dwa segmenty z odrębnymi wejściami: 1) Jaś  2) Małgosia

Doskonała baza wypadowa do górskich wycieczek(bliskość szlaków turystycznych) oraz uprawiania sportów zimowych.Domek oddalony jest ok.4 km. od centrum Zakopanego, a ok.1 km. znajduje się kompleks narciarski -Szymaszkowa (zimą) oraz kąpielisko (latem).W niedalekiej odległości umiejscowione są karczmy regionalne i sklep spożywczy.

------------------------------------------------------------------------------

Domek (segment) Jaś

max. liczba osób     6     (łóżka: pojedyncze - 2 , podwójne - 2)

Domek Jaś  to nowy domek drewniany wybudowany w 2012 roku na działce  o powieszchni 1500m z pięknym widokiem na Tatry.

W domku może mieszkać  max 6 osób, natomiast jest możliwość połączenia go z Domkiem Małgosia, co zwiększa ilość osób do 12.

Obiekt położony jest na przepięknej działce z najpiękniejszym widokiem na panoramę Tatr, co daje idealne warunki do wypoczynku dla rodzin z dziećmi.

Rozmieszczenie domku: dwie sypialnie na piętrze, jedna z łóżkiem małżeńskim, druga posiada dwa pojedyńcze łóżka, łazienka z kabiną prysznicową, na dole salon z aneksem kuchennym, stół i rozkładana sofa,łazienka z kabiną prysznicową, umywalka i wc  , wyjście na balkon.

Wyposażenie:

- w pokoju :   hi-fi, radio i tv, łącze do Internetu, pościel
- w kuchni  :  czajnik elektryczny, deska do prasowania, kuchenka elektryczna dwupolowa, lodówka, naczynia i sztućce, okap kuchenny, zamrażarka, zlew jednokomorowy, żelazko
- w łazience :   prysznic, ręczniki, suszarka do włosów, umywalka, wc

Do dyspozycji gości:

balkon, grill, miejsce parkingowe, ogród, plac zabaw dla dzieci

Doliczana jest opłata miejscowa od osoby 1.50zł. za każdy dzień pobytu.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16-tej w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 11-tej w dniu wyjazdu.

Domek (segment) Małgosia

max. liczba osób     6   (łóżka: pojedyncze - 2 , podwójne - 2)
liczba pokoi     3

Domek Małgosia  to nowy domek drewniany wybudowany w 2012 roku na działce  o powierzchni 1500m z pięknym widokiem na Tatry.

W domku może mieszkać  max 6 osób, natomiast jest możliwość połączenia go z Domkiem Jaś, co zwiększa ilość osób do 12.

Obiekt położony jest na przepięknej działce z widokiem na panoramę Tatr co jest jego największym atutem. Taka lokalizacja zapewnia idealne warunki, do wypoczynku dla rodzin z dziećmi.

Rozmieszczenie domku: dwie sypialnie na piętrze, jedna z łóżkiem małżeńskim, druga posiada dwa pojedyńcze łóżka, łazienka z kabiną prysznicową, na dole salon z aneksem kuchennym, stół i rozkładana sofa,łazienka z kabiną prysznicową z hydromasażem, umywalka i wc  , wyjście na balkon.

Wyposażenie:

- w pokoju :   hi-fi, radio i tv, łącze do Internetu, pościel
- w kuchni :   czajnik elektryczny, deska do prasowania, kuchenka elektryczna dwupolowa, lodówka, naczynia i sztućce, okap kuchenny, zamrażarka, zlew jednokomorowy, żelazko.
- w łazience :   prysznic, ręczniki, suszarka do włosów, umywalka, wc

Do dyspozycji gości:

balkon, grill, miejsce parkingowe, ogród, plac zabaw dla dzieci

Doliczana jest opłata miejscowa od osoby 1.50zł. za każdy dzień pobytu.

Ważniejsze miejsca:

Krupówki    5 min samochodem
Gubałówka    5 min samochodem
Termy Bukowina    25 min samochodem
Termy Podhalańskie    15 min samochodem
Dolina Kościeliska    5 min samochodem
Skocznia            10 min samochodem
Polana Szymoszkowa    4 min samochodem
Dworzec Główny            10 min samochodem

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Atrybuty obiektu:

• balkony/tarasy