Obiekty noclegowe

Wynajem pokoi Dawid Rapta Góralska Chata

Witów 315 34-512, Witów

Pokoje pomiędzy Doliną Kościeliską a Chochołowską

Mamy do zaoferowania pokoje w bardzo bliskiej odległości od szlaków turystycznych. Nasz drewniany góralski domek mieści się w pięknie usytuowanej scenerii w otulinie lasu na Polanie Biały Potok, pomiędzy Doliną Kościeliską, a Doliną Chochołowską u wejścia do Doliny Lejowej.

Polana Biały Potok to miejsce niezwykle malownicze, na której znajdują się górskie bacówki. Wiosną pokrywa ją dywan krokusów.

Z naszego ogrodu możecie Państwo podziwiać przepiękny widok na Giewont i Czerwone Wierchy.

Koło naszego domu latem i jesienią tutejsi górale wypasają owce. Można u nich zakupić oscypki i spróbować regionalnej żentycy.

W swojej ofercie polecamy także swojskie jajka od naszych kurek które karmine są naturalnym zbożem i trawką.

Las, który nas otacza jest bogaty w grzyby i owoce leśne. W odległości 300 metrów znajduje się bystra rzeka nad którą latem wypoczywają i opalają się turyści.

W pobliżu naszej miejscowości polecamy także nowo powstały aquapark "CHOCHOŁOWSKIE TERMY"-mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i dorosłych.

Piękne miejsce do fotografowania zapewnią Państwu górski potoczek i stawki mieszczące się na terenie naszej posesji.

Jadąc do nas samochodem z Krakowa w Chabówce zjeżdżamy w kierunku Czarnego Dunajca i dalej w kierunku Zakopanego przez Chochołów (wieś słynącą z góralskiej architektury drewnianej). W ten sposób omijamy zakorkowaną „Zakopiankę”, natomiast do Zakopanego możemy w ciągu kilkunastu minut dojechać przez Kościelisko, mijając po drodze piękną panoramę Tatr z widokiem na Giewont. Wypoczywając u nas zaoszczędzicie Państwo mnóstwo czasu spędzonego w korkach. Dojazd do centrum Zakopanego zajmuje około 10 -15 min.

Do Państwa dyspozycji jest kuchnia(w pełni wyposażona), jadalnia, duży grill, a także możliwość zrobienia ogniska przy strumyku.

Najbliższy wyciąg Biały Potok znjduje się ok 500 m od naszego domu, troszke dalej Witów-ski- oferujemy 10 % zniżki na karnety.

Najmłodsi nasi goście mogą pobawić się na placu zabaw z huśtawkami,zjeżdzalnią, piaskownicą i domkiem a wewnątrz na jadalni w razie niepogody jest kącik z zabawkami.

Dla rodzin z dziećmi udostępniamy nie odpłatnie łóżeczko dla dziecka, wanienkę i nocniczek,krzesełko do karmienia.

Możliwość wynajmu pojedyńczych pokoi lub części domu do wyłącznej dyspozycji. Maxymalna liczba osób które możemy pomieścić to 11 osób.

Doba hotelowa zaczyna się od godz 15.00, a kończy o godz 11.00 w dniu wyjazdu.

Opłata klimatyczna 1,5 zł od osoby za dobę w ramach których Gmina oferuje Państwu zniżki m.in. na baseny, stoki narciarskie, posiłki więcej informacji o Pakiecie Korzyści pod linkiem http://www.gminakoscielisko.pl/pl/dla-turysty/nasze-propozycje/pakiet-korzysci

W celu rezerwacji prosimy o wpłatę zaliczki w kwocie równej jednej dobie pobytu, pozostałą kwote prosimy o uregulowanie w dniu przyjazdu.

Serdecznie zapraszamy ludzi którzy kochają góry

• WiFi WiFi
  • Aneks kuchenny Aneks kuchenny