Szanowni Państwo,

zgodnie z decyzją Wojewody Małopolskiego zwracamy się z prośbą do wszystkich dysponujących zorganizowaną bazą noclegową (hotele, pensjonaty) o zgłaszanie możliwości zakwaterowania uciekających z terytorium Ukrainy.

Powstała w ten sposób baza ma stanowić rezerwę, którą będziemy dysponować wobec rozwoju sytuacji.

Baza ta nie dotyczy osób, które już nalazły zakwaterowanie na własną rękę, u rodzin, znajomych lub u innych osób prywatnych.

Wojewoda przewiduje w przypadku miejsc z powstałej bazy sfinansowanie kosztów. Podstawą do finansowania będzie konkretny dokument: rachunek, nota obciążeniowa, itd. Taki dokument może być wystawiony przez podmiot publiczny lub podmiot prowadzący działalność gospodarczą.

Prosimy o zgłaszanie ofert zakwaterowania spełniające następujące wymagania:

a) zagwarantowanie miejsc noclegowych w pomieszczeniach przeznaczonych na pobyt ludzi

b) zapewnienie dostępu do sanitariatów

c) zapewnienie wyżywienia w postaci minimum 3 posiłków dziennie (śniadanie, obiad i kolacja, względnie śniadanie i ciepła obiadokolacja) oraz dostępu do napojów – minimum do wody pitnej;

Dane potrzebne do zgłoszenia:

1. Dane teleadresowe obiektu

2. Maksymalna liczna osób możliwa do zakwaterowania

Zgłoszenia proszę kierować na adres: oc@gminakoscielisko.pl lub pod telefonem 182023401 w godz. pracy Urzędu Gminy