OGŁOSZENIE

Wójt Gminy Kościelisko wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej zaprasza mieszkańców Gminy w wieku powyżej 60 lat do wzięcia udziału w projekcie pt. ,,Bezpieczny i Zdrowy Senior profilaktyka i edukacja seniorów z terenu Gminy Kościelisko".

W ramach realizacji projektu będą odbywać się bezpłatne warsztaty z dietetykiem promujące zdrowe odżywianie, warsztaty z ratownikiem medycznym z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej w nagłym zagrożeniu zdrowia i życia, prelekcje funkcjonariusza Policji nt. bezpieczeństwa osób w zaawansowanym wieku oraz inne zajęcia promujące integrację.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty z pracownikami socjalnymi w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Kościelisku przy ul. Nędzy Kubińca 140 lub telefonicznie pod nr telefonu 18 20 70 200.