INFORMACJA

Wójt Gminy Kościelisko informuje, że przedłuża się do dnia 05 kwietnia 2019 roku termin składania ankiet w sprawie budowy sieci gazowej na terenie Gminy Kościelisko.

W związku z tym, zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, dostępnej do pobrania na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz w wersji papierowej w następujących punktach:

• Urząd Gminy Kościelisko - Dziennik Podawczy

• U sołtysów danego sołectwa i złożenie jej w Urzędzie Gminy bądź u sołtysów.

Wypełnienie ankiet jest pierwszym krokiem, który pozwoli Spółce Gazowniczej określić możliwości budowy sieci gazowej na naszym terenie.

Wypełnienie ankiety nie jest żadnym zobowiązaniem i nie pociąga skutków prawnych.

Tylko odpowiednia ilość zdeklarowanych odbiorców pozwoli na realizację inwestycji.

Dlatego też prosimy o poważne potraktowanie niniejszej prośby o złożenie ankiety.

ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW KOŚCIELISKA - TUTAJ

ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW DZIANISZA I WITOWA - TUTAJ