V ETAP TOUR DE POLOGNE W KOŚCIELISKU

Po raz kolejny największy wyścig kolarski w Polsce i jeden z najważniejszych w Europie przejedzie przez naszą Gminę!

W sobotę 16 lipca w godz. od 15.30 do 18.30 kolarze aż trzykrotnie będą przejeżdżać przez Kościelisko.

W Kościelisku zlokalizowano górską premię na Gubałówce (3 razy) oraz lotną premię na ulicy Nędzy Kubińca w kierunku Zakopanego.

Zapraszamy do dopingowania zawodników na całej trasie przejazdu przez Kościelisko.

Kolejne emocje związane z wyścigiem czekają nas już we wtorek 19 lipca, kiedy na tej samej trasie odbędzie się I edycja Tor de Pologne Kobiet.

Przypominamy o utrudnieniach w ruchu

WÓJT GMINY KOŚCIELISKO INFORMUJE, ŻE DNIA 16 LIPCA (SOBOTA) ORAZ 19 LIPCA (WTOREK) NA ODCINKU OD NOWEGO BYSTREGO PRZEZ BUTOROWY, SALAMANDRĘ I NĘDZY KUBIŃCA W STRONĘ ZAKOPANEGO PRZEBIEGAĆ BĘDZIE TRASA WYŚCIGU TOUR DE POLOGNE.

W DNIU 19 LIPCAPO RAZ PIERWSZY KOŚCIELISKO GOSCIĆ BĘDZIE TOUR DE POLOGNE KOBIET.

DROGI NA WSPOMNIANYM ODCINKU NA CZAS WYŚCIGU ZOSTANĄ ZUPEŁNIE WYŁĄCZONE Z RUCHU.

• W DNIU 16 LIPCA (SOBOTA) OD 14.30 -19.00
  • W DNIU 19 LIPCA (WTOREK) OD 16.00-19.30

PROSIMY O OSTROŻNOŚĆ,  A CHĘTNYCH ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA KOLARZOM.

WIĘCEJ INFORMACJI O WYŚCIGU